Předvolební kampaně

Do svého prvního celostátního volebního štábu jsem přišel v roce 2001. Za ty necelé dvě desítky let jsem si prošel od pořizování zápisů a roznášení letáků přes dílčí projekty až po strategická zadání a vedení kampaní za desítky milionů korun. Vedl jsem kampaně na lokální, regionální i celostátní úrovni. Za tu dobu jsem se setkal se spoustou odborníků a skvělých lidí, kteří jsou profesionály a mají skvělé nápady. Abyste udělali dobrou kampaň potřebujete tři věci:

  • odpovědně sestavený rozpočet, abyste poznali své priority,
  • vyčerpávající rozvrh, abyste na nic nezapomněli,
  • spolehlivé dodavatele, kteří vás nenechají ve štychu.

Je několik kampaní, na které jsem hrdý. Největší radost mám z těch do Evropského parlamentu (2009 pro KDU-ČSL a 2014 pro TOP 09 a STAN) a samozřejmě nezapomenutelná byla kampaň do Poslanecké sněmovny pro TOP 09 (s podporou STAN) v roce 2010 . Nezapomenu na doplňovací volby v Bílině v roce 2015. Atmosféru prezidentské volby a podzimní "hukot" v mimořádných volbách do Sněmovny v roce 2013. Poučná byla kampaň Tomáše Czernina do Senátu. A desítky dalších.

Ale ty nejcennější zkušenosti jsou stejně z voleb, které v referencích nenajdete. U nikoho. Protože zkušenost je nepřenositelná. A možná proto nás to pořád baví. Proto vzniklo PRodukujeme.

Jaroslav Poláček

Kampaň #stydimse

Kampaň z konce roku 2018 oslovila dnes v prvním týdnu 60 000 lidí. Stala se unikátní díky nabídce individuálních motivů - každý měl na billboardu svůj obličej. Nakonec bylo vylepeno 96 plakátů v celé ČR. Kampaň přitáhla pozornost médií a psalo se o ní na všech významných zpravodajských serverech. Web kampaně najdete na www.stydimse.cz.

Vyhráli jsme!

Děkujeme za skvělou spolupráci a gratulujeme všem zastupitelům, pro které jsme mohli připravovat kampaně: senátorovi Herbertu Paverovi, starostovi Radku Vondrovi z Prahy 14, starostovi Pavlu Jandovi z Loun, jakož i dalším zastupitelům z Prahy 10 nebo Teplic.

Fotografie

PRodukujeme s.r.o. je registrovanou třetí osobou pro senátní kampaň v roce 2018.

Reg. číslo: 1-2018-SE-0002

Transparentní účet: 2501482465/2010 viz https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2501482465


Teplice Přehled výdajů.docx